Aktualne promocje

20/01/2017
29/09/2020
31/10/2020

Barcampy, konferencje, wydarzenia

29/11/2016 - 18:00
08/11/2016 - 08:30
04/11/2016 (Caly dzien)

OSEC Barcamp

Tworząc Open Source Education Center mieliśmy na celu stworzenie solidnej, wiarygodnej firmy gdzie wiedza i edukacja najwyższej jakości są najważniejsze. Przekazywanie wiedzy to jednak nie tylko szkolenia, konsultacje czy warsztaty.

Wieloletnie doświadczenie w pracy edukacyjnej pozwoliło nam dostrzec rolę jaką pełnią nieformalne metody przekazywania wiedzy. Dyskusje na które z różnych przyczyn nie ma miejsca na szkoleniach są doskonałym nośnikiem wiedzy. Ścieranie opinii prowadzące do wypracowywania kompromisów, jest jednym z filarów postępu intelektualnego.

Postanowiliśmy wykorzystać swoją wiedzę, oraz potencjał firmy edukacyjnej, aby pozwolić naszym byłym i potencjalnym słuchaczom na udział w takich właśnie konstruktywnych spotkaniach.

Tak zrodziła się idea spotkań, które pozwoliliśmy sobie nazwać BARCAMP.

Czym jest barcamp w naszej interpretacji? Spotkaniem gdzie zapraszamy intrygujących, interesujących ludzi. Ludzi, którzy robili niezwykłe rzeczy i chcą się podzielić z innymi swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami.

Nie narzucamy formy przekazu, nie sugerujemy kamuflowania "preferowanych" treści w prezentacjach naszych gości. Nie ingerujemy w treść, ani myśl przewodnią tego co chce powiedzieć prelegent.

Dla kogo są barcampy? Dla ludzi, których intryguje nieszablonowe myślenie oraz działanie.

Mogąc być katalizatorem takiego sposobu przekazywania wiedzy jesteśmy w pełni oddani temu, aby pomagać w rozwoju i osiąganiu nowych obszarów wiedzy naszym byłym i potencjalnym słuchaczom.

Logowanie

O osec.pl

Nasz serwis działa dzieki następującym projektom:

Drupal CMS - http://www.drupal.org
Apache HTTPD - http://www.apache.org
PHP - http://www.php.net
MySQL - http://www.mysql.com

ipv6 ready