Aktualne promocje

20/01/2017
29/09/2020
31/10/2020

Barcampy, konferencje, wydarzenia

29/11/2016 - 18:00
08/11/2016 - 08:30
04/11/2016 (Caly dzien)

Nasi partnerzy

Kluczem do sukcesu jest współpraca.

Oto nasi kluczowi partnerzy:

http://www.europe.redhat.com

Największa, i jedna z najstarszych firm tworzacych rozwiązania oparte o technologie Open Source. Twórcy niekwestionowanego lidera rozwiązń serwerowych: Red Hat Enterprise Linux oraz biznesowych rozwązań infrastrukturalnych.

Najważniejszy kontrybutor rozwiazań wykorzystywanych w niezliczonych projektach Open Source.

Red Hat inc. jest sponsorem niezwykle popularnej dystrybucji dla pasjonatów Linuksa, systemu Fedora.

OMEC

http://www.omec.pl

Centrum edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach z zakresu zarządzania, w szczególności zarządzania projektami, programami i portfelem projektów. OMEC tworzy grupa doświadczonych trenerów, coachów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi.
Misją OMEC jest świadczyć najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom z sektora prywatnego, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Celem tych działań jest poprawa kultury organizacyjnej w tych jednostkach, co wprost przekłada się na efektywność pracyi jakość uzyskiwanych rezultatów.

http://www.inteos.pl/

INTEOS Sp. z o.o. działa w obszarze architektury, infrastruktury informatycznej oraz technologii zarządzania i zabezpieczania danych. Oferuje usługi na poziomie eksperckim. Zajmuje się także aspektami współpracy Działów IT z Biznesem (Business Intelligence oraz Hurtownie danych). Pomaga w optymalizacji kosztów związanych z działaniem podległych im usług. Prowadzi projekty konsolidacji
i wirtualizacji środowisk informatycznych, migracji danych oraz relokacji infrastruktury pomiędzy centrami danych z minimalnym wpływem realizowanych prac na dostępność świadczonych usług.

www.lpi.org

Linux Professional Institute (LPI) tworzy globalne ramy, nadaje kierunki i świadczy usługi mające na celu ulepszenie i rozwój kariery zawodowej na całe życie w zakresie Linuksa i Open Source. Utworzony jako międzynarodowa organizacja non-profit we wrześniu 1999 r. przez społeczność linuksową, Linux Professional Institute jest rozpoznawalnym liderem na rynku certyfikacji specjalistów ds. Linuksa i Open Source.
LPI wspierany jest na całym świecie przez firmy sektora IT, klientów korporacyjnych, społeczności zawodowe, jednostki rządowe i środowiska naukowe. Program certyfikacyjny LPI jest rozpowszechniany poprzez sieć programów partnerskich na pięciu kontynentach i jest dystrybuowany w wielu językach w ponad 5 tys. centrach egzaminacyjnych. Od roku 1999, LPI przeprowadził ponad 350 tys. egzaminów i wydał ponad 125 tys. certyfikatów LPIC na całym świecie.

www.arrowecsservices.pl

Arrow ECS Services Sp. z o.o. to Centrum Szkoleniowe oferujące autoryzowane szkolenia VMware, Symantec, Citrix, EC-Council, Trend Micro, IBM i NetApp. Jest uprawnionym do organizowania i prowadzenia licencjonowanych przez tych producentów programów szkoleniowych spełniających najwyższe standardy. To także partner edukacyjny Oracle i EMC.

Należy do grupy firm Arrow ECS, działającej m.in. w Polsce, Anglii, Francji, krajach Beneluxu, Niemczech, Austrii, Danii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Czechach, na Węgrzech i w krajach bałtyckich, będącej częścią Arrow Electronics INC - firmy notowanej na NYSE.

www.netiq.com

NetIQ to producent oprogramowania korporacyjnego, dla którego priorytetem jest powodzenie klientów. Opierając się na filozofii WorkloadIQ, firma pomaga klientom w ekonomiczny sposób zapewniać bezpieczeństwo informacji zgodnie z wymaganiami FISMA, FDCC/SCAP, PCI DSS, HIPAA, SOX i NERC CIP oraz bezpiecznie realizować i zarządzać usługami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych i środowiskach typu cloud.
Od maja 2011 r. firma funkcjonowała w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE. Od listopada 2014 roku znajduje się w strukturach firmy Micro Focus po jej połączeniu się z grupą ATTACHMATE.
W Polsce NetIQ posiada swoje przedstawicielstwo od 2010 r.
 

www.novell.com
Firma Novell opracowuje oprogramowania zapewniające większą produktywność, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania środowiskami pracy. Wspiera tysiące organizacji na całym świecie dostarczając im oprogramowanie wspierające pracę zespołową i zarządzanie punktami końcowymi oraz obsługę plików i sieci.
Systemy Novell GroupWise, Novell ZENworks i Novell Open Enterprise Server pozwalają firmom osiągać nowe poziomy produktywności przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów, złożoności i ryzyka.
W Polsce Novell posiada swoje przedstawicielstwo od 1994 r.
Od maja 2011 r. firma Novell Sp. z o.o. była krajowym przedstawicielstwem holdingu Attachmate Group, w ramach którego działały firmy NetIQ, Novell i SUSE. Od listopada 2014 roku Novell znajduje się w strukturach firmy Micro Focus po jej połączeniu się z grupą ATTACHMATE.
 

www.suse.com
SUSE to wiodący dostawca biznesowych rozwiązań związanych z systemem Linux. Firma powstała już w 1992 r. i jest obecnie uznanym na świecie dostawcą korporacyjnej dystrybucji Linuksa - odznaczającej się największą zgodnością interoperacyjną i możliwością obsługi newralgicznych zastosowań informatycznych.
SUSE Linux Enterprise to jedyny Linux zalecany przez firmy VMware, Microsoft i SAP.
Ma zapewnione większe wsparcie producentów sprzętu i oprogramowania, niż jakakolwiek inna dystrybucja Linuksa. Lista aplikacji certyfikowanych i objętych wsparciem w środowisku SUSE Linux Enterprise obejmuje ponad 8500 pozycji - więcej, niż dla którejkolwiek innej korporacyjnej dystrybucji systemu Linux.
W Polsce SUSE posiada swoje przedstawicielstwo od 2004 r.
Od maja 2011 r. firma SUSE funkcjonowała w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE. Od listopada 2014 działa w ramach struktur Micro Focus, ale z zachowaniem swej własnej odrębności brandowej.
 

LINBIT jest liderem wśród linuksowych technologii high-availability oraz disaster-recovery. Od 1999 roku LINBIT specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania HA / DR do rozwiązań klastrowych - DRBD.

Produkt ten stał się standardem replikacji dla klastrów wysokiej dostępności i jest obecnie używany przez wiele organizacji i firm na całym świecie. 
W 2009 roku, DRBD został przyjęty do Linux Mainline Kernel i udostępniony praktycznie dla wszystkich dystrybucji Linuksa.

MariaDB Corporation is a leader in open-source database solutions for SaaS, cloud and on-premises applications that require high availability, scalability and performance. Built by the founder and core engineering team behind MySQL. MariaDB is the database that powers millions of users on sites like Booking.com and Wikipedia and is the "M" in LAMP, having displaced MySQL as the default database in the Red Hat and SUSE Linux distributions. MariaDB is also included in Pivotal Cloud Foundry, Rackspace and other cloud stacks, and it is the database of choice for IBM POWER8. MariaDB has over 9 million users and customers in more than 45 countries, including global brands such as HP, Virgin Mobile, Lockheed Martin, and Orange.

Storware powstał w 2013 roku jako producent rozwiązań mobilnych związanych z procesami zarządzania danymi (Data Management) oraz urządzeniami.
Firma w koncepcji „Bring your own Storware” dostarcza rozwiązania on premise, rozwiązania typu cloud i zapewnia bezpieczeństwo danych na wszystkich poziomach infrastruktury. Oprogramowanie Storware zabezpiecza centra danych, serwery fizyczne i wirtualne, desktopy i urządzenia mobilne.

Storware jest twórcą takich rozwiązań jak: Storware vProtect, Storware KODO oraz KODO EMM, a także otwartego appliance backup’owego, o nazwie Storware Flycoat.

Sprzedaż realizowana jest poprzez autoryzowaną sieć partnerską i dystrybucyjną w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Skandynawii oraz Stanach Zjednoczonych.
Firma posiada 4 biura handlowe w Polsce i Czechach.

 

Logowanie

O osec.pl

Nasz serwis działa dzieki następującym projektom:

Drupal CMS - http://www.drupal.org
Apache HTTPD - http://www.apache.org
PHP - http://www.php.net
MySQL - http://www.mysql.com

ipv6 ready