Aktualne promocje

20/01/2017
29/09/2020
31/10/2020

Barcampy, konferencje, wydarzenia

29/11/2016 - 18:00
08/11/2016 - 08:30
04/11/2016 (Caly dzien)

C++

C++ to jeden z tych języków programowania w których można stosować wieloparadygmatowe podejście do rozwiązania problemu. Dzięki cechom obiektowym, jest nadal „lokomotywą rozwoju współczesnych aplikacji i systemów". Dzieje się tak również dlatego że twórca języka Bjarne Stroustrup, będąc empirystą, nałożył na jego rozwój dość silne i zdroworozsądkowe ograniczenie. Projekt języka zakłada, że nowe (względem języka C z którym C++ ma wiele wspólnego) cechy języka C++ nie mogą mieć negatywnego wpływu na szybkość działania programu lub zapotrzebowania na zasoby systemu. Te właściwości które odbijają się na wydajności aplikacji końcowej, można wyłączyć tak by nie powodowały niepotrzebnego narzutu. Te uwarunkowania a także dość rozbudowana składnia rdzenia języka, stawia przed programistą poważne wyzwanie związane z opanowaniem pokaźnego zakresu wiedzy. Ścieżka szkoleń związanych bezpośrednio z językiem C++ ma odpowiadać tak specyfikowanym potrzebom.

Co oferujemy

Proponowane szkolenia obejmują zakres materiału od podstawowego po zaawansowany. Nie skupiają się tylko na zapoznaniu uczestników z rdzeniem języka i mechanizmami programowania, ale także pokazują jego zastosowania w ramach wzorców projektowych które są podstawowym składnikiem koncepcyjnym współczesnych aplikacji. Można tu zaryzykować stwierdzenie że znajomość wzorców projektowych dla programisty i architekta aplikacyjnego jest tym, czym znajomość klasyków literatury dla wykształconego człowieka.

Z racji tego że język C++ to twór żywy i ciągle rozwijający się, idąc za sugestią naszych klientów w naszą ofercie szkoleń znalazły się także zajęcia dotyczące metodologii programowania TDD, metaprogramowania oraz programowania wielowątkowego.

We współczesnych systemach przetwarzania danych, istotne jest także wykorzystanie relacyjnej bazy danych. Poszerzeniem ścieżki szkoleń związanych bezpośrednio z C++. Te szkolenia choć bliższe zastosowaniom „bazodanowym", w sposób istotny ułatwiają wykształcenie umiejętności związanych z tworzeniem najszybszych systemów wyszukiwania i analizy informacji.

Uczestnicząc w naszych zajęciach zyskujesz:

  1. Solidną wiedzę którą sprawdzisz w praktyce.
  2. Umiejętności które pozwolą Ci podnieść produktywność i zadowolenie z wykonywanej pracy.
  3. Informacje o technologiach i trendach które niebawem będą stosowane na rynku.
  4. Dostęp do wiedzy instruktorów którzy są praktykami i uczestniczyli w wielu projektach.
  5. Konkurencyjną cenę co do której możemy powiedzieć że jest obecnie najlepszą ceną na rynku za ten zakres wiedzy, jej jakość i kształcone umiejętności.
  6. Opcjonalną możliwość sprawdzenia wiedzy w ramach testów przed i po szkoleniu.

Nasze cele

We wszystkich oferowanych szkoleniach z języka C++ naszym celem jest:

  1. Wykształcenie umiejętności i wiedzy która będzie stosowana z sukcesem praktycznie.
  2. Poszerzenie wiedzy o technologie i obszary ich zastosowań które w przyszłości mogą przynieść wymierne profity.
  3. Wskazanie narzędzi i zasobów które pozwolą w przyszłości samodzielnie podnosić kompetencje.
  4. Dokumentowanie omawianych mechanizmów oraz algorytmów przykładami w kodzie źródłowym i promowanie rozwiązań uznawanych za wzorcowe.

Ścieżki szkoleń

W ramach  ścieżek szkoleń z języka C++, dostarczamy wiedzę i kształcimy umiejętności związane z programowaniem, metodykami programowania TDD oraz użyciem wzorców projektowych. W ramach naszych kursów, kształcimy także umiejętności programowania wielowątkowego oraz metaprogramowania.

Programowanie

Programowanie w języku C++
Zaawansowane programowanie w języku C++
Programowanie wielowątkowe w języku C++

Architektura aplikacji i metodologie programowania

Praktyczna implementacja wzorców projektowych w języku C++
Refaktoryzacja kodu i metodyka programowania TDD w języku C++
Metaprogramowanie w języku C++

Budowa i architektura złożonych systemów w języku C++

 

Logowanie

O osec.pl

Nasz serwis działa dzieki następującym projektom:

Drupal CMS - http://www.drupal.org
Apache HTTPD - http://www.apache.org
PHP - http://www.php.net
MySQL - http://www.mysql.com

ipv6 ready