Aktualne promocje

20/01/2017
29/09/2020
31/10/2020

Barcampy, konferencje, wydarzenia

29/11/2016 - 18:00
08/11/2016 - 08:30
04/11/2016 (Caly dzien)

JAVA

Język Java jest bez wątpienia kamieniem milowym technologii wytwórczych świata IT. Skutecznie zajął nisze, które do tej pory były domeną innych języków programowania. Począwszy od systemów mobilnych, poprzez aplikacje samodzielne „głównego nurtu”, aż po portale internetowe oraz aplikacje typu e-commerce. Bywa także stosowany z powodzeniem jako język programowania okazjonalnego czyli typowy „szwajcarski scyzoryk” programisty.

Dzięki staraniom społeczności i polityce twórców języka, Java obecnie jest językiem otwartym i dopuszczającym implementacje na licencjach otwartych źródeł. Jednocześnie rozwój języka i technologii z nim związanych, pozwala bezpiecznie stosować go w ramach realiów biznesowych z zamkniętym kodem. Taki stan rzeczy pozwala dostarczać wiedzę (dosłownie i w przenośni) „u źródeł” a wiedza ta znajduje swoje bezpośrednie zastosowanie na rynku na którym z różnych powodów właściciele rozwiązań podejmują decyzje o zamknięciu kodu nie chcą otwierać dostępu do kodu źródłowego.

Nasze cele

We wszystkich naszych szkoleniach związanych z językiem Java naszym celem jest:

  1. Dostarczenie wiedzy i umiejętności weryfikowalnych w trakcie codziennej pracy. Wiedzy, która pozwoli podejmować świadome decyzje i umiejętności które w znaczącym stopniu podniosą efektywność i zadowolenie z wykonywanej pracy.
  2. Przygotowanie uczestnika szkolenia do zdawania odpowiedniego certyfikatu, potwierdzającego jego umiejętności i kompetencje.
  3. Poszerzenie wiedzy poza to co określane jest jako standard.
  4. Wskazanie narzędzi, zasobów, kompetencji i źródeł samodzielnego podnoszenia swoich umiejętności związanych z projektowaniem architektury i implementowaniem rozwiązań w języku Java.
  5. Ścisłe odnoszenie się do istniejących rozwiązań na poziomie kodu źródłowego, tak aby uczestnik szkolenia mógł samodzielnie zapoznać się z zasadami działania mechanizmów języka i sposobem implementowania modułów, komponentów i bibliotek uznawanym jako wzorcowy.

 

Proponowane szkolenie:

Programowanie w języku Java

Logowanie

O osec.pl

Nasz serwis działa dzieki następującym projektom:

Drupal CMS - http://www.drupal.org
Apache HTTPD - http://www.apache.org
PHP - http://www.php.net
MySQL - http://www.mysql.com

ipv6 ready