Aktualne promocje

20/01/2017
29/09/2020
31/10/2020

Barcampy, konferencje, wydarzenia

29/11/2016 - 18:00
08/11/2016 - 08:30
04/11/2016 (Caly dzien)

PHP

PHP to język programowania który można obarczyć odpowiedzialnością za obsługiwanie większości portali wiedzy, społecznościowych oraz sklepów dostępnych w internecie. Mimo takiej popularności dostrzegamy potrzebę kształcenia związanego z językiem PHP oraz przygotowywania do certyfikowania umiejętności. Programowanie w języku PHP to przecież taka sama działalność wytwórcza jak i w przypadku innych technologii. Jest to bez wątpienia twarde programowanie z wykorzystaniem mechanizmów testowania, modelowania danych oraz projektowania architektury aplikacji. Nasza oferta uwzględnia te aspekty.

Co oferujemy

Uczestnicząc w zajęciach które proponujemy zyskujesz:

 1. Solidną wiedzę o programowaniu w języku PHP.
 2. Możliwość potwierdzenia swoich kompetencji poprzez przystąpienie do egzaminu certyfikacyjnego.
 3. Zapoznanie się z technologiami stosowanymi produkcyjnie
 4. Konkurencyjną cenę co do której możemy powiedzieć że jest obecnie najlepszą ceną na rynku za ten zakres i jakość wiedzy i kształconych umiejętności
 5. Dostęp do instruktorów których doświadczenie i wiedza jest zweryfikowana poprzez uczestnictwo w wielu projektach na poziomie programisty, analityka i architekta aplikacyjnego.
 6. Możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i pomiaru jakości szkolenia.
 7. Zapoznanie się z bibliotekami i komponentami (również frameworkami )  które umożliwią bardzo szybkie tworzenie złożonych aplikacji.

Nasze cele

We wszystkich oferowanych szkoleniach związanych z językiem PHP naszym celem jest:

 1. Przekazanie idei zwanych filozofią języka
 2. Uzyskanie wiedzy o technologiach związanych z językiem PHP podnoszących jakość i szybkość tworzenia rozwiązań.
 3. Przygotowanie do certyfikacji.
 4. Wskazanie narzędzi i zasobów które pozwolą na samodzielne podnoszenie swoich kwalifikacji
 5. Dokumentowanie omawianych mechanizmów poprzez odpowiednie przykłady w kodzie źródłowym które będą promowały dobre praktyki i standardy.

Ścieżki szkoleń

Gdzie potwierdzić można swoje kompetencje jeśli nie „u źródeł”? Pierwsze z cyklu szkoleń przygotowaliśmy specjalnie dla tych osób, które chcą potwierdzić swoje kompetencje przystępując do egzaminu certyfikującego ZCE. Kurs „Programowanie w języku PHP" nie skupia się jednak wyłącznie na przygotowaniu do certyfikatu. Uzupełnia on także zakres materiału o ten, który jest obecnie wykorzystywany w realnych aplikacjach. Dalsze poszerzenie umiejętności możliwe jest w ramach szkolenia zaawansowanego.

Nasza propozycja uwzględnia także realia biznesowe. W przeważającej większości przypadków, technologia PHP wybierana jest tam gdzie liczy się szybkość, jakość oraz łatwość utrzymania i rozwijania istniejącego rozwiązania informatycznego. Stąd też obecność w ofercie szkoleń dotyczących ram aplikacyjnych (frameworków). Z naszej wiedzy wynika że jest to obecnie najszersza oferta na rynku.

Ofertę szkoleń z technologii PHP uzupełnia szkolenie programowania z użyciem bazy PostgreSQL. Zastosowanie bazy MySQL jest elementem certyfikacji ZCE.

Egzaminy i tytuły

Kurs „Programowanie w języku PHP” (PPHP1), bezpośrednio przygotowuje do zdawania egzaminu certyfikującego umiejętności ZCE (ang. Zend Certified Engineer ). Jest to jedynie jeden egzamin który stanowi potwierdzenie kompetencji programisty i architekta rozwiązań opartych o język PHP.

Poza ścieżką certyfikacyjną...

Oczywiście nie cała wiedza poddaje się certyfikowaniu. Stąd też w ramach bloku szkoleń PHP, proponujemy także pokaźny zestaw kursów dotyczących ram aplikacyjnych (frameworków).

Szkolenie zaawansowane (PPHP2), kładzie nacisk na elementy architektury, projektowania i dekompozycji rozwiązania informatycznego oraz stosowania technologii SOAP. W ramach zagadnień tego szkolenia znajdują się także elementy testowania aplikacji i metodologii programowania zgodnie z wymogami TDD.

W naszej ofercie:

Logowanie

O osec.pl

Nasz serwis działa dzieki następującym projektom:

Drupal CMS - http://www.drupal.org
Apache HTTPD - http://www.apache.org
PHP - http://www.php.net
MySQL - http://www.mysql.com

ipv6 ready