Aktualne promocje

20/01/2017
29/09/2020
31/10/2020

Barcampy, konferencje, wydarzenia

29/11/2016 - 18:00
08/11/2016 - 08:30
04/11/2016 (Caly dzien)

XML

Stwierdzenie że dzisiejszy biznes nie może obyć się bez przepływu informacji nie jest zbytnio odkrywcze. Sposób przechowywania i przetwarzania danych z których te informacje powstają, powinien uwzględniać aspekty poprawności, jednoznaczności i zawierać informacje opisujące znaczenie poszczególnych „atomów danych”. Dlatego technologie związane z XML i innymi językami znaczników takim przebojem wtargnęły do świata informatyki. Wystarczy zwrócić przecież uwagę na XHTML czy HTML które maja bardzo dużo wspólnego z technologiami XML.

Technologie XML mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Począwszy od formatu danych przechowywanych w bazach (są więc sposobem skladowania tych danych), język opisu składni i ich rodzaju, wyszukiwanie w istniejących repozytoriach czy zastosowania w charakterze dynamicznych struktur obsługiwanych na poziomie języków programowania. To oczywiście nie wszystkie aspekty zastosowań. Z tego też powodu znajomość technologii XML wymaga poświęcenia czasu i energii aby technologia mogła być wykorzystana z pożytkiem dla przedsiębiorstwa.

Co oferujemy

Proponujemy ścieżki szkoleń które są dostosowane do zmieniających się uwarunkowań rynku. Zajęcia te obejmują zagadnienia bezpośrednio przekładające się na praktykę jak i zakres wiedzy niezbędnej do uzyskania odpowiednich certyfikatów. Rzecz jasna, szkolenia zawsze wybiegają poza to co określane jest jako niezbędne minimum.

Uczestnicząc w naszych zajęciach zyskujesz:

 1. Solidną wiedzę popartą praktyką.
 2. Konkurencyjną cenę która (co podkreślamy nie bez dumy) jest obecnie najlepszą propozycją przy tej jakości i formie kształcenia na rynku.
 3. Dostęp do wiedzy którą dzielimy się na sali szkoleniowej. Nasi instruktorzy to doświadczeni praktycy którzy posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i uczestniczyli w wielu projektach jako programiści, architekci oraz analitycy aplikacyjni.
 4. Możliwość zweryfikowania swojej wiedzy w ramach testów które w niektórych przypadkach symulują zadania certyfikacyjne.

Nasze cele

We wszystkich naszych szkoleniach związanych z technologiami XML naszym celem jest:

 1. Dostarczenie wiedzy i umiejętności weryfikowalnych w trakcie codziennej pracy. Wiedzy która pozwoli podejmować świadome decyzje i umiejętności które w znaczącym stopniu podniosą efektywność i zadowolenie z wykonywanej pracy.
 2. Przygotowanie uczestnika szkolenia do zdawania odpowiedniego certyfikatu, potwierdzającego jego umiejętności i kompetencje.
 3. Poszerzenie wiedzy poza to co określane jest jako standard.
 4. Wskazanie narzędzi, zasobów, kompetencji i źródeł samodzielnego podnoszenia swoich umiejętności.
 5. Ścisłe odnoszenie się do istniejących rozwiązań na poziomie kodu źródłowego, przykładów i prezentowanie realnych zastosowań.

Szkolenia

Elastyczność i kompletność propozycji, systematyczność to główne aspekty na które położyliśmy nacisk kształtując nasze propozycje. W naszej ocenie przydatność umiejętności i wiedzy zdobytej w ramach szkoleń ma być bezpośrednio weryfikowana w środowisku produkcyjnym. Każde więc szkolenie, mimo tego że posiada ustalone ramy tak czasu jak i zakresu materiału dostosowujemy do potrzeb klienta. Zajęcia proponowane przez OSEC obejmują zagadnienia:

 1. Modelowania danych
 2. Transformacji danych
 3. Wyszukiwania i obróbki danych

Egzaminy i tytuły

Na naszych szkoleniach z technologii XML, możesz przygotować się do następujących egzaminów:

XML Master Basic

XML Master Professional Application Developer

    Uwaga: Wymaga uzyskania tytułu XML Master Basic

XML Master Professional Database Administrator  

    Uwaga: Wymaga uzyskania tytułu XML Master Basic

Logowanie

O osec.pl

Nasz serwis działa dzieki następującym projektom:

Drupal CMS - http://www.drupal.org
Apache HTTPD - http://www.apache.org
PHP - http://www.php.net
MySQL - http://www.mysql.com

ipv6 ready